Str: [1]
Ispis
Autor Tema: Skener za dijapozitive  (Posjeta: 12520 )
Renata
Korijen
*

« : Veljača 09, 2009, 11:15:50 »

Bok!
Mi smo bili u subotu u Frankopanskoj i rekli smo da ćemo probati naći skener i evo ga...
Našli smo skener za dijapozitive koji se može posuditi. Malo smo s raspitali i saznali da bi skeniranje oko 300 dijapozitiva trajalo puna 3 dana (minimalno, za nekoga tko nema prakse u tome). Svaki dijapozitiv treba dobro očistiti kako se ne bi vidjela prašina (pa da se ne treba kasnije još i u Photoshopu micati prašina), a da se ne oštete trebalo bi ih čistiti s nekakvom posebnom četkom (za gramofone), uglavnom, tu četku mi nemamo.
Ja sam voljna skenirati dio dijapozitiva.

Pozdrav
Evidentirano
Pess
Korijen
*

« Odgovor #1 : Veljača 16, 2009, 09:17:51 »

Super, odlicno, hvala, hvala :-) Imamo broj pa cemo se javiti,
Suncana
Evidentirano
Bozica
Korijen
*

« Odgovor #2 : Veljača 17, 2009, 12:45:16 »

Sorry sto se nismo odmah javili, valjda  jos ne mozemo vjerovati da nam sve sljaka na novom web-u...  Do kada vrijedi ponuda za posudbu, da se malo organiziramo, duga je godina, a nije neka hica...
Hvala jos jednom i dojdite nam na radionice Smješko
bozica
Evidentirano
Renata
Korijen
*

« Odgovor #3 : Veljača 22, 2009, 02:05:32 »

Pa ja mislim da je skener moguće posuditi do 6.mjeseca (jer dotad A. radi tamo), ali ja sam to mislila napraviti kao zamjenu za sjeme.
Evidentirano
Bozica
Korijen
*

« Odgovor #4 : Veljača 25, 2009, 03:31:48 »

OK ja ću izdvajai dijapozitive za skeniranje, pa ćemo pomalo do lipnja... To nam je velika usluga i ušteda, pa vam i radionice nudimo besplatno... Šokiran Za sjeme nema problema. A gdje vi ono imate vrt?
Evidentirano
Renata
Korijen
*

« Odgovor #5 : Veljača 25, 2009, 06:52:11 »

Super, puno hvala. Ja ću se javit za radionice, moram puno toga naučiti.  Smješko Što se tiče skeniranja, ja sam spremna polako to počet radit, pa se možemo dogovorit kad ćemo se naći. Bolje mi odgovara sad ili početak trećeg mjeseca jer tad imam vremena, kasnije ću morat puno više učit za ispite. A poslije travnja sam onda opet slobodna.

Mi imamo vrt u blizini Varaždina, Ledinec se zove mjesto.
Evidentirano
Bozica
Korijen
*

« Odgovor #6 : Ožujak 03, 2009, 08:28:30 »

Da se najdemo u cetvrtak u Zelenoj akciji, pa razmijenimo: ja vama sjeme za vrt i dijace za skeniranje. Negdje iza podneva.
Evidentirano
 Str: [1]
Ispis

Skoči na: